Znajdujesz się na stronie: Aktualności

Aktualności

Koncertowy sukces

Ogromnym sukcesem zakończył się sobotni koncert, który odbył się 25 czerwca 2022r. na Polach Marsowych w Kaliszu. Gwiazdą wieczoru był White 2115. Na wydarzeniu uczestniczyli prezydenci Krystian Kinastowski, Grzegorz Kulawinek oraz Mateusz Podsadny.

Koncerty rozpoczęły się o godzinie 17:00. Na scenie zagrali: Paradogs, Gangsters Rock Band, Pyru, Majkel i Sepson, DJ Emoh, Hadoem/Misiek+DJ Jura. Tłumnie zrobiło się około godziny 21:30, kiedy zaczynał się koncert White 2115 - Sebastian Czekaj – członek zespołu 2115 Gang; piosenkarz, raper, autor tekstów.

Organizatorem koncertu był Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

Tego dnia żar lał się z nieba, dlatego tak ważne było nawadnianie organizmu. Nasze Przedsiębiorstwo po raz kolejny stanęło na wysokości zadania i wspomagało uczestników imprezy zdrową, zimną wodą.

Pamiętajmy:
Kiedy słońce grzeje z największą siłą, lepiej nie wychodzić z domu w godzinach 11:00 ÷ 15:00, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób starszych i dzieci. Pamiętajmy również o wodzie. Lekarze zalecają jej spożycie osobom starszym w ilości 2 litrów dziennie, a młodszym nawet 3 litrów.
Nasza woda, zdatna do picia prosto z kranu, doskonale ugasi Wasze pragnienie, a jej koszt jest minimalny.

W oczekiwaniu na uczestników koncertu.
 

Zdjęcie pochodzi z fb: Kalisz. Dopisz swoją historię.

Zdjęcie pochodzi z FB: Kalisz. Dopisz swoją historię.

Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji Spółka z o.o. z siedzibą w Kaliszu

ul. Nowy Świat 2a
62-800 Kalisz
tel. (62) 760-80-00
sekretariat@wodociagi-kalisz.pl